About us

 
Moje Psychologie

Slow ...

DOLCE VITA

DOLCE VITA

Je nám ctí, že naše aktuální kolekce "Little Mermaid" zaujala tak renomovaný magazín, jehož obsah přináší aktuální novinky ze světa designu.

Nechte se i Vy inspirovat typy, které Vás doslova zahřejí. Více v listopadovém čísle DOLCE VITA!

POP UP - BERLÍNSKEJ MODEL

POP UP - Berlínskej model

Náš první pop up k uvedení nové kolekce „Little Mermaid“ inspirované atmosférou a melancholií příběhu Hanse Christiana Andersena dopadl úžasně. Moc jsme si užili společné chvíle s vámi, jste naším pohonem vpřed. Velké poděkování patří všem, kteří navzdory neduhům dorazili a těm, kteří nám pomohli realizovat pohádkovou atmosféru.

Zde malá ukázka a reportáž...

Kolekce si můžete prohlédnout a zakoupit v showroomu CHARAKTERY DESIGN STORE.

RESPEKT.CZ

RESPEKT.cz

Dvě jehlice a klubko vlny jako tajná cesta ke štěstí... Chcete začít s pletením a nevíte jak na to? Přečte si článek o této technice, která přináší i další benefity jako jsou pocity uvolnění a meditace. Budu vaší průvodkyní...

Jak na to...

CO JE U NÁS NOVÉHO

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Značka Thee... to je Lída & Iva. Co nového se chystá a čemu jsme se posledních pár měsíců věnovaly a proč?

To vše se dočtete v v rozhovoru pro CZECHDESIGN.

DESIGNBLOK 2022

DESIGNBLOK 2022

V rámci mezinárodního festivalu designu DESIGNBLOK 2022 jsme prezentovaly limitovanou kolekci z ručně předených vln z mléčných a masných plemen ovcí, které jsou pro chovatele druhotnou surovinou a často končí na černých skládkách. Podstatnou součástí se staly upcyklované bavlněné bundy kombinovabé s pletenými díly. Potkává se tak odpadový textil s ručně předenou vlnou. Kolekce je doslova propletena ručně předenými vlnami a ekologickými přízemi. Přesto se tyto materiály podařilo propojit a tvoří spolu vzájemnou symbiózou. 

Foto Zuzana Lazarová

VOGUE.CS

VOGUE.cs

Vlna je fascinující živočišný materiál s obrovským potenciálem a dá se zpracovat mnoha technologiemi a způsoby. Nám imponuje ten nejprostší, tradiční a zároveň ten nejpracnější, ruční pletení. O nás, tvorbě a co si myslíme o udržitelnosti? Otázky položené Vogue.cs.

Celý článek...

CHARAKTERY DESIGN STORE

CHARAKTERY DESIGN STORE

Víte, kde si můžete všechny modely vyzkoušet a zakoupit? Již čtvrtým rokem zpestřuje pražskou Letnou troufalý a jedinečný Charaktery Design Store. Nejsme jen designový obchod, jsme správná adresa pro všechny, kdo hledají autorský a udržitelný design stejně jako unikátní produkty, které si člověk snadno zamiluje. Charaktery Design Store je místo, kde se zákazníci potkávají přímo s designéry. Poradíme vám, jak o vybrané kousky správně pečovat, aby sloužily co nejdéle, zároveň vám poskytneme případný servis a vysvětlíme, jak naše produkty vznikají.

Vítejte v Charaktery!

MELANCHOLIE

MELANCHOLIE

Lidumilná kampaň “MELANCHOLIE” vznikla na podporu neziskové organizace Nevypusť duši . Ta bojuje v rámci svých programů se stigmaty spojenými s duševním zdravím. Proč je stále ještě péče o duševní zdraví vnímána jako slabost. Otevřeně podpořit ty, kteří bojují s nemocí, ale především pomoci těm, kteří tápou. “Péče je pro naši tvorbu podstatná a právě proto jsem chtěla spojit  jméno Thee… s organizací, která to má stejně...

Čtete víc...

9 položek celkem
Zpět do obchodu