HEDVÁBNÉ KIMONO S MOHÉREM

Je vyroben ze směsi italského morušového hedvábí a načechraného baby mohéru. Předností svetru je jeho vysoká hřejivost a současně výrazná lehkost.

Ručně pletený originál vytvořen v České republice.

 

11 500 Kč
Skladem

Kimono je pleteno ručně hladkým vzorem. Díly a široké rukávy jsou zakončeny žebrovaným nápletem. Svetr se zavazuje pleteným páskem, ale lze ho nosit i bez něj. Tento produkt je možné vyrobit také formou zakázky. Můžete si vybrat barvu dle vašich představ z našeho vzorníku. Mějte na paměti, že se jedná o ručně zpracovaný originál, tudíž dodací lhůta se může lišit podle náročnosti modelu, obvykle bývá 4 týdny. 

Barva: tyrkysová / svetr je možné vyrobit formou zakázky dle vybrané barvy ze vzorníku

Velikost: ONE SIZE

Materiál: 75% mohér 25% hedvábí

Údržba: parní čištění, prát v ruce, sušit volně rozložené

...

The kimono is knitted by hand in a plain pattern. Parts and wide sleeves are finished with ribbed patch. The sweater is tied with a knitted belt, but can be worn without it. It is made from a blend of Italian mulberry silk and fluffy baby mohair. The advantage of the sweater is its high warmth and at the same time its distinctive lightness. This product can also be made to order. You can choose the color of your choice from our swatch list. Keep in mind that this is a handmade original, so the delivery time may vary depending on the complexity of the model, usually 4 weeks. 

Hand knitted original created in the Czech Republic.

Color: turquoise / the sweater can be made to order according to the selected color from the swatch

Size: ONE SIZE

Material: 75% mohair 25% silk

Care: steam clean, hand wash, dry loose

Kód Kód: 60
Jméno značky: Thee...
Kategorie: Products
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu