KIMONO MERINO & ALPAKA

Kimono

65% alpaka, 28% merino vlna, 7% polyamid

Ručně pletený originál vytvořen v České republice.

8 800 Kč
Skladem

Kimono je pleteno ručně hladkým vzorem. Díly a široké rukávy jsou zakončeny žebrovaným nápletem. Svetr se zavazuje pleteným páskem, ale lze ho nosit i bez něj.
Je vyroben ze vzdušné příze tvořené jemnou baby alpakou a hřejivým merinem. Tento produkt je možné vyrobit také formou zakázky. Můžete si vybrat barvu dle vašich představ z našeho vzorníku. Mějte na paměti, že se jedná o ručně zpracovaný originál, tudíž dodací lhůta se může lišit podle náročnosti modelu, obvykle bývá 4 týdny. 

Barva: růžová / svetr je možné vyrobit formou zakázky dle vybrané barvy ze vzorníku

Velikost: ONE SIZE

Materiál: 65% alpaka, 28% merino vlna, 7% polyamid

Údržba: parní čištění, prát v ruce, sušit volně rozložené

This kimono is knitted by hand in a knitted pattern. Parts and wide sleeves are finished with ribbed patch. The sweater is tied with a knitted belt, but can be worn without it. The advantage of the sweater is its high warmth and at the same time its distinctive lightness.It is made of airy yarn made of soft baby alpaca and warm merino. This product can also be made to order. You can choose the color of your choice from our swatch list. Keep in mind that this is a handmade original, so the delivery time may vary depending on the complexity of the model, usually 4 weeks. 

Color: pink / sweater can be made to order according to the selected color from the swatch

Size: ONE SIZE

Material: 65% alpaca, 28% merino wool, 7% polyamide

Care: steam clean, hand wash, tumble dry loose

Kód Kód: 48
Jméno značky: Thee...
Kategorie: Products
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu