LNĚNÉ KIMONO

Kimono je vyrobeno ze směsi českého lnu a bavlny. Materiál je biologicky rozložitelný.

Materiál: 66% len, 34% bavlna

4 200 Kč
Skladem

 

Kimono má rovný střih. Přední díly jsou doplněny praktickými velkými kapsami. Rukávy jsou ve 3/4 délce a jsou ukončené manžetou. Všechny vnitřní švy jsou začištěny do bavlněného šikmého proužku. Součástí kimona je 2m dlouhý pásek. Kimono je vyrobeno ze směsi českého lnu a bavlny. Materiál je biologicky rozložitelný. Dokáže regulovat teplotu těla, proto se hodí do horkých letních dnů. 

Limitovaná kolekce vytvořená v České republice.

Barva: přírodní 

Velikost: 38-40 

Materiál: 66% len, 34% bavlna

Údržba: Doporučujeme šetrné praní v pračce, max na 40 °C, nepoužívat aviváž, žehlení max. 200°C. Častým praním materiál měkne.

...

The blazer has a straight cut with practical large front pockets. The sleeves have a ¾ length and are finished with a cuff. All the inner seams are smoothed into a slant strip. The kimono is accompanied with a 2m belt. It’s made of a mixture of Czech linen and cotton. The material is biodegradable. It keeps the body temperature regulated so it’s a perfect fit for hot summer days.

Limited collection made in Czech Republic.

Colour: natural

Size: 38-40

Material: 66% linen, 34% cotton

Care: We recommend gentle machine washing, max. 40 °C, do not use fabric softener, ironing max. 200 °C. Frequent washing softens the material.

 

Kód Kód: 135
Jméno značky: Thee...
Kategorie: Products
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu